WYNIKI KONKURSÓW OGÓLNOPOLSKICH 2019-2020

Martynka Lizurej i Natalka Płatek z gr. VI "Żyrafki" uczestniczyły w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "FIGURY GEOMETRYCZNE OCZAMI DZIECKA" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czeladzi.

Niestety nie udało się  dziewczynkom zdobyć miejsca na podium, ale serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w konkursie. Pamiętajcie, trening czyni mistrza! Kto nie próbuje, ten nic nie zyskuje :-)

W VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 83 w Białymstoku "LAS I JEGO MIESZKAŃCY W OCZACH DZIECKA" uczestniczyły: Lenka Makieła, Martynka Lizurej i Rita Malak z gr. VI "Żyrafki". Również nie udało się dziewczynkom zdobyć nagrody. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie :-)

Miejskie Przedszkole nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi ogłosiło konkurs na pracę plastyczną pt. "Magiczne wiersze Juliana Tuwima",w którym uczestniczył Aleksander Smolik. Olek pięknie zilustrował wiersz pt. "Lokomotywa", ale niestety nie udało się uzyskać miejsca na podium. Serdecznie gratulujemy udziału w konkursie. Głównym założeniem konkursu było rozburzanie pasji czytelniczych oraz zamiłowania do literatury dziecięcej oraz rozwijanie pomysłowości i inwencji twórczej podczas wykonywania pracy plastycznej.

W ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „WESOŁE CYFERKI” zorganizowanym przez Oddziały Przedszkolne Szkoły Podstawowej Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Warszawie uczestniczył Aleksander Smolik, któremu również nie udało się stanąć na podium. Serdecznie gratulujemy udziału w konkursie i życzymy powodzenia w następnych :-)

W kolejnym ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "ZWIERZAKI FIGURAKI" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 9 im."Baśniowej Krainy" w Milecu uczestniczyły: Natalia Płatek, Rita Malak. Dziewczynkom również nie udało się uzyskać nagrody. Serdecznie gratulujemy udziału w konkursie i życzymy powodzenia w następnych.