"Miedzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej" - gr. I "Pszczółki"

Podczas zajęć zdalnych stramy sie wzbogacać wiadomości dzieci na temat różnych zawodów. Tym razem dzieci poznawały pracę pielęgniarki i położnej w związku z ich świętem.

Dzieci są zawsze zainteresowane tym tematem i chętnie podejmują samodzielnie zabawy tematyczne. Uczą się rozumienia konieczności dbania o swoje zdrowie oraz szacunku dla trudnego zawodu pielęgniarki. Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej warto dzieciom przypomnieć o pracy pielęgniarki. Może jest w rodzinie lub wśród najbliższych ktoś, kto wykonuje ten trudny zawód. Dzieci otrzymały obrazek pani pielęgniarki do pokolorowania oraz przebierały się za pielęgniarki oraz prowadziły rozmowy z Rodzicami na temat ich trudnej pracy. Zabawy było co niemiara, o czym świadczą poniższe zdjęcia. Dziękujemy Rodzicom Julii, Wiktorii P., Mii i Kacperkowi Sz. za suuuper zdjęcia.

Wyrażamy wdzięczność i składamy słowa podziękowania dla wszystkich Pielęgniarek i Połoznych za ich trud i poświęcenie.