"Wakacje tuż-tuż" - gr. I "Pszczółki"

Wakacje tuż-tuż, więc należy się do nich przygotować. A gdzie można wybrać się na wakacyjny odpoczynek? Nad wodę, w góry, a może urządzimy biwak.

Każda "Pszczółeczka" już wie, jak należy zachować się podczas wypoczynku oraz zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dzieci zapoznały się z numerami alarmowymi i sytuacjami, w których się ich używa oraz ćwiczyły scenki sytuacyjne.

Podczas proponowanych aktywności dzieci rozwijały aktywność twórczą, umiejętności matematyczne, małą motorykę, doskonaliły umiejętność słuchania, ćwiczyły spostrzegawczość, mowę, rozwijały zamiłowanie do muzyki i śpiewu oraz kształtowały umiejętności kulinarne.

W zabawie z językiem angielskim dzieci w dalszym ciągu utrwalały słownictwo: fish, bird, frog, yellow, red, blue, green, grass, water, tree, swim, fly, jump.

Bardzo dziękujemy Rodzicom Wiktorii za zdjęcia i wspaniałą pracę w oparciu o proponowane aktywności.

Pozdrawiamy serdecznie Rodziców i nasze "Pszczółeczki" :-)