"Wakacyjne podróże" - gr. II "Piraci"

Nadchodzą wakacje więc czas, aby trochę o nich porozmawiać. Każdy z Was lubi zapewne moment, kiedy pakujecie swoje rzeczy i wraz z Rodzicami wyruszacie na wczasy – można spędzać je w różny sposób. A gdzie? Na przykład nad morzem, w górach, u dziadków czy nad jeziorem.

To właśnie w minionych tygodniach dowiedzieliście się w jaki sposób można podróżować, co należy ze sobą zabrać, jak spędzać czas i dbać o swoje bezpieczeństwo.

Nauczyliście się piosenki, słuchaliście opowiadań i wierszy, ale również wykonaliście wiele prac plastycznych, ćwiczyliście swoją spostrzegawczość i logiczne myślenie. Mam nadzieję, że temat dwóch minionych tygodni był dla Was drogie dzieci ciekawy i wiele Was nauczył, min jak należy zachować się kiedy oddalicie się podczas wyjazdu od swoich Rodziców i dlaczego ważne jest abyście znali adres zamieszkania. Bardzo dziękuję Rodzicom Leona, Filipa i Emilki za zdjęcia z zajęć, które były proponowane przeze mnie i własne pomysły.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ >>>