"W ZOO" - GR. I "PSZCZÓŁKI"

W ostatnim tygodniu czerwca "Pszczółki" poznawały zwierzęta żyjące w zoo. Poznały m.in. małpkę, żyrafę oraz węże, które są zwierzętami egzotycznymi. Odbyły też wirtualną wycieczkę do wrocławskiego zoo. W dniu 23 czerwca dzieci wesoło bawiły się razem ze swoim tatusiem z okazji jego święta.

Julcia pochwaliła się, jak dzielnie pomaga swojej mamusi zrobić placuszka. Był pyszny, aż paluszki lizać :-) Natomiast Wiktoria P. stanęła na wysokości zadania i pięknie ozdobiła brązowymi plamkami żyrafę. Suuper. Bardzo dziękujemy za zdjęcia i uśmiechy na nich :-)

Nasze "Pszczółeczki" otrzymały Dyplom Mistrza Zdalnej Eudkacji, a Rodzice Dyplom za zaangażowanie pomoc w realizacji zdalnej edukacji. Wszystkim bardzo dziękujemy :-) Niespodzianka w postaci ogromnego listu dotarła do przedszkolaków, a swoimi nagrodami pochwlili się: Helenka i Tymoteusz.

Otrzymaliśmy również zdjęcie wykonanego przez Miłoszka i jego mamusię pindełka dla pszczółek. Dziękujemy i gratulujemy :-)

WSZYSTKIM NASZYM „PSZCZÓŁECZKOM” I ICH RODZICOM
ŻYCZYMY SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI,
UDANEGO WYPOCZYNKU, WSPANIAŁYCH PRZYGÓD
ORAZ WIELU NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ.
DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH :-)