"KOLORY LATA" - GR. II "PIRACI"

Ostatni tydzień roku szkolnego upłynął pod hasłem "Kolory lata". Dzieci miały okazję nauczyć się wiersza i piosenki, obejrzały filmy edukacyjne, układały puzzle.

Dowiedziały się jak uzyskać nowe kolory poprzez mieszanie kolorów podstawowych. Przeprowadzając doświadczenie poznały sposób powstawania chmur. Prace plastyczne, które wykonywały doskonaliły wyobraźnię dzieci, sprawność manualną.

Nie zapomnieliśmy też o Dniu Taty, który dzieci wspólnie z Mamusiami zorganizowały. Przygotowany scenariusz zapewne pomógł w organizacji tej uroczystości. A teraz przyszedł moment aby ten rok szkolny – trochę dziwny – zakończyć. Mamy nadzieję, że proponowane przez nas zajęcia były pomocne Rodzicom w zorganizowaniu edukacji domowej. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się pełni energii i chęci do pracy.

Dziękujemy Rodzicom za współpracę i pomoc w tych trudnych i nowych dla nas wszystkich chwilach. Mamy nadzieję, że ten miniony rok szkolny nauczył nas wszystkich cierpliwości, pokory i pokazał, że nic nie jest wieczne i zawsze należy być gotowym na coś nowego.

Życzymy Wszystkim udanych wakacji pełnych radości i do zobaczenia po wakacjach.