"Pompujemy" dla Mii z Wrocławia

Nasza placówka została nominowana przez Przedszkole Nr 3 w Namysłowe do udziału w akcji pod hasłem #gaszynchallenge.

#GaszynChallege" - jego zasady są proste: osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie dają rady, wpłacają minimum 10 zł na konto Mii. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i powinny nominować minimum 3 osoby.

Nasze serca zawsze są otwarte. Uwielbiamy pomagać. Dlatego dziękujemy za nominację do #GaszynChallenge.

Maleńka Mia Kurtuldu i śmiertelna choroba... Potrzeba ponad 9 milionów na najdroższy lek świata!

Mia Kurtuldu z Wrocławia ma 11 miesięcy. W lipcu skończy roczek. Jest chora na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni typu pierwszego, czyli najgorszego. Nie wygląda na umierające dziecko. Jeszcze sama oddycha, przełyka, ale nawet zwykła infekcja może sprawić, że nagle stan Mii dramatycznie się pogorszy. Jeśli Mia nie otrzyma leku o nazwie Zongelsma, może nie dożyc drugich urodzin. Jej mięśnie robią się coraz słabsze.

ZACHĘCAMY DO DOKONYWANIA WPŁAT DLA MII Z WROCŁAWIA:

NOMINUJEMY DO DALSZEJ ZABAWY I DO WPŁACENIA PIENIĄŻKÓW:

• Przedszkole w Bukowie Śląskiej
  • Niepubliczne Przedszkole "Rodzinny Klub Słoneczko" w Namysłowie