Konsultacje psychologiczne w przedszkolu

Jolanta Czarnecka – Kuka - Psycholog, zaprasza na konsultacje psychologiczne dla RODZICÓW  (wsparcie dla RODZICÓW).

Proszę o wcześniejsze zgłoszenie potrzeby konsultacji u wychowawcy lub psychologa.

Rodzice dzieci przedszkolnych mogą się zwrócić do psychologa zatrudnionego w placówce także po pomoc dla siebie.

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

(gabinet terapeutyczny – sutereny)

Jeżeli więc zauważacie Państwo u swoich dzieci jakiekolwiek, nawet niewielkie trudności edukacyjne czy emocjonalne, lub rodzą się w Was pytania czy wątpliwości związane ze sposobem wychowywania dziecka, lub odczuwacie potrzebę skonsultowania się w jakiejś innej sprawie dotyczącej Waszej rodziny, wówczas zachęcam do spotkania i wspólnego poszukiwania sposobów rozwiązywania nawet najdrobniejszych problemów Państwa dzieci i rodziny.

ZAPRASZAM