Trening pokazowy Akademii Piłkarskiej Namysłów – 09.09.2021 r.

W dniu 9 września 2021 roku gościliśmy na naszym przedszkolnym placu zabaw trenera piłki nożnej Kamila Bilińskiego z Akademii Piłkarskiej Namysłów. Akademia Piłkarska Namysłów jest stowarzyszeniem mającym na celu rozpowszechnianie walorów piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży z Namysłowa i okolic.

Dzieci miały okazję wziąźć udział w profesjonalnym treningu, który sprawił przedszkolakom mnóstwo radości. Przedszkolaki mogły wykazać się zwinnością i sprytem, a przy okazji poprawiły swoją kondycję ruchową. Spotkanie dostarczyło dzieciom dużo pozytywnej energii. Dzieci otrzymały vouchery na darmowe treningi dla chętnych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy za trening oraz zapraszamy na kolejne spotkania.