Bal Karnawałowy 2022

Karnawał to czas muzyki i zabawy, a ważnym elementem tego okresu jest Bal Karnawałowy, na który przedszkolaki czekają od tygodni.

17 lutego 2022 r. w naszym przedszkolu odbył się kolorowy Bal Karnawałowy z udziałem KLAUNA MIKO. Aby ograniczyć ryzyko, zabawy taneczne były organizowane po dwie grupy, które spotykały się na dużej sali balowej. Tego dnia od rana w przedszkolu można spotkać wróżki, księżniczki, piratów, rycerzy, policjantów, detektywów, strażaków, spidermana, Batmana i wiele innych ciekawych postaci z bajek, baśni, czarodziejów i czarodziejskich światów. Duża sala przedszkolna zaaranżowana została w ogromną salę balową, w której dominowały serpentyny i niezliczone balony. To wszystko wprawiło dzieci w wesoły nastrój, jednocześnie zachęcając do spontanicznej zabawy. Miko zachęcał przedszkolaków do aktywnego uczestnictwa w zabawie, proponując różnego rodzaju zabawy taneczne oraz pokaz sztuczek cyrkowych. Dzieci zachwycone popisami Klauna Miko biły mu głośne brawa!

W przerwach tanecznych przedszkolaki miały okazję skosztować słodkich poczęstunków przygotowanych w grupach przez rodziców. Po krótkiej przerwie muzyka skłaniała wszystkich do tańca w rytm wesołych piosenek. To był cudowny dzień, pełen kolorowych strojów, ale też radości, szczęścia i zabawy. Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęć grupowych i indywidualnych.

Radosne uśmiechy na twarzach dzieciaków to najlepsze podsumowanie wspólnej dobrej zabawy. Pozostałe wspomnienia zostaną z nami do następnego karnawału.

ZOBACZ: GR. I "TYGRYSKI" I GR. II "KOTKI" >>>
ZOBACZ: GR. III "MYSZKI" I GR. IV "PSZCZÓŁKI" >>>