„Bezpieczny przedszkolak” czyli wychowanie komunikacyjne

Nasze przedszkole w dniu 20 września 2021 roku odwiedził Teatrzyk Wróbelek Elemelek z przedstawieniem pt. „Bezpieczny Przedszkolak”.

Aktorzy z Teatru Jana Kochanowskiego w Opolu pokazali przedszkolakom w przystępny oraz pełen humoru sposób, w jaki należy dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Odważne przedszkolaki miały okazję wystąpić razem z aktorami i aktywnie współtworzyć przedstawienie.

Cały spektakl przeplatany był zabawnymi tekstami, które bawiły i rozweselały dzieci. Dzieciaki siedziały jak zaczarowane i wydawały się kompletnie pochłonięte zabawnymi przygodami wróbelka. Ich energiczne i zabawne nie tylko dla dzieciaków występy powodują, że uśmiechy nie znikają z twarzy widzów jeszcze na długo po przedstawieniu.