"Żegnaj Przedszkole" - gr. VI "Misie"

W poniedziałek 13.06.2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – dzieci z grupy "Misie" pożegnały przedszkole. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć dla dzieci, rodziców oraz nauczycielek.

Skończył się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

Pod czujnym okiem Pań dzieci przygotowywały występ artystycznym pt. "Wyjeżdżamy na wakacje". Były tańce, wiersze i piosenki. Po zakończonym występie dzieci otrzymały dyplomy, zdjęcia, nagrody książkowe i upominki. Nie zabrakło też podziękowań. Pani dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola. Rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali dyrekcji, opiekunom grupy oraz personelowi wspomagającemu za trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wykonaniem pamiątkowych zdjęć.

Pożegnania zawsze są trudne, lecz są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.