Pożegnanie starszaków z grupy Misiów i Piratów

Dzieci z grupy Piratów i Misiów uroczyście zakończyły rok szkolny na przedszkolnej scenie. Swoje ostatnie występy artystyczne zaprezentowały przed rodziacami. Na koniec każde dziecko również otrzymało pamiątkowe dyplomy i upominki.

Dla wielu z nich był to ostatni rok w przedszkolu. Niektóre pozostaną jeszcze rok w przedszkolnych murach. Na uroczystości wystąpiły także dzieci pięcioletnie żegnając swoich starszych kolegów i koleżanki. Po 4 latach pobytu w naszym przedszkolu kończy się bardzo ważny etap  w życiu naszych absolwentów, ale jednocześnie rozpoczyna się kolejny- czas nauki, zabawy, nowych przygód i przyjaźni, jakie czekają na nich w szkole.

Pani Dyrektor skierowała podziękowania do rodziców za owocną współpracę, ich szczególne zaangażowanie w życie przedszkola. Przedstawiciele Rodziców złożyli podziękowania Dyrekcji oraz całemu personelowi przedszkola. Wyrazili swoją wdzięczność za opiekę i wychowanie swoich podopiecznych. Uroczystość miała podniosły charakter, emocje towarzyszyły występującym dzieciom jak i rodzicom oglądającym swoje pociechy. Wielką niespodzianką dla dyrekcji i personelu przedszkola na zakończenie spotkania była słodka niespodzianka. Serdecznie dziękujemy :-)

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE!