"Czytanie na trawie" - spotkanie w bibliotece

W dniu 15 lipca 2022 roku wszyskie przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu pod hasłem "Czytanie na trawie" na terenie za namysłowską biblioteką.

Na początku spotkania wiceprezes TPD pani Maria Karaban powitała wszystkich uczestników spotkania i zaprosiła do wspólnego czytania bajeczek dla dzieci i odwiedzania namysłowskiej biblioteki.

Nasze spotkanie pod hasłem "Czytanie na trawie" było to spotkanie z bajką, tym razem w towarzystwie piosenki, które śpiewali przedszkolakom: Emilia Cybuska i Patryk Dybka - piękne głosy :-). Artyści śpiewali piosenki ze znanych bajek, a zadaniem dzieci było odgadnąć, z której bajki pochodzi. Oczywiście, dzieci są najlepsze! Wszystkie rozpoznały :-)

Był z nami również Kubuś Puchatek w towarzystwie Prosiaczka, którzy umiliali czas przedszkolakom podczas czytania fragmentu bajki, własnie o Kubusiu i jego prztjaciołach. Było również małe co nieco", jak to mówi Kubuś - dzieci delektowały się watą cukrową! A na koniec super zabawa - festiwal baniek mydlanych. Było magicznie i kolorowo! Dziękujemy :-)