Dzień Przedszkolaka w gr. VI "Pszczółki"

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

We wtorek 20 września 2022 roku na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. "Pszczółki" na poczatku żwawo zatańczyły do muzyki i zaśpiewały wesołe piosenki. Następnie losowały imiona dziecka, z którym miały porozmawiać o swoich marzniach i je namalować na wspólnej kartce. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Każdy przedszkolak potrafi śpiewać, tańczyć, malować, ... kolejnym zadaniem był sprawdzian sprawnościowy :-) Dzieci turlały się, czołgały, uczyły się orientacji i ... wesoło się bawiły - radości było co niemiara.

Życzymy wszystkim przedszkolakom samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!