Narodowe Święto Niepodległości w naszym przedszkolu 2022

Dniu 10 listopada 2022 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

Najstarsze grupy w przedszkolu przedstawiły program artystyczny dla młodszych swoich kolegów i koleżanek. Były tańce i pieśni patriotyczne oraz inscenizacja słowno-muzyczna. Wszystkie przedszkolaki świętowały urodziny  Polski tańcząc i bawiąc się wesoło przy rytmach śpiewanej przez Asię i Kubę piosenki „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Na na koniec całe przedszkole wzięło udział w akcji "Szkoła do hymnu" polegającej na uroczystym odśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego" o godzinie 11.11. Tego dnia zdecydowanie królowały dwa kolory: biały i czerwony.

Święto Odzyskania Niepodległości zdecydowanie było radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieje, że pozostanie w pamięci naszych "Małych Polaków”.