Światowy Dzień Zwierząt – zbiórka karmy

Dzisiaj 4 października obchodzimy „Światowy Dzień Zwierząt”, w związku z tym grupa II „Kotki” i grupa III „Myszki” organizuje zbiórkę karmy dla zwierząt z Namysłowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Cztery Łapy”. Karmę można zostawić w szatni w pojemniku z napisem „Pełna miska dla schroniska”.

Celem akcji jest poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Chcemy, aby dzieci uczyły się odpowiedzialności, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych zwierząt, których wokół nas nie brakuje. Zachęcamy wszystkich przedszkolaków do udziału w akcji na rzecz zwierząt w potrzebie.

Karmę będziemy zbierać do 15 października 2021 roku.

Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie :-)