BAL KARNAWAŁOWY 2023

2 lutego 2023 roku, odbył się długo wyczekiwany przez przedszkolaków Bal Karnawałowy. W udekorowanej sali balowej zebrały się wszystkie dzieci, a przybyłych na bal przedszkolaków przywitał Klaun Miko.

Dzieci w radosnym nastroju uczestniczyły w zabawach tanecznych. Klaun Miko zabrał dzieci w taneczną podróż po krajach Europy, byliśmy m.in. w Wiedniu tańcząc walca. Jak to na bal przystało nie mogło zabraknąć zabawy tanecznej prezentujące stroje każdego dziecka, które prezedszkolaki dumnie prezentowały na śtrodku sali. W przerwie między karnawałowymi zabawami czekały na dzieci niespodzianki, był to słodki poczęstunek, ale również Klaun Miko zaprezentował dzieciom magiczne sztuczki. Przedszkolaki z zaciekawieniem obserwowały umiejętności magika, nie mogąc uwierzyć w to co widzą, a także próbowały same czarować. Zabawę karnawałową zakończył blok taneczny w rytmie muzyki disco oraz zabawa kołowa.

Po skończonych tańcach dzieci w radosnych nastrojach wróciły do swoich sal. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

(Najlepiej oglądać film klikając na ikonę youtube)