Dzień Babci i Dziadka w grupie III "Tygryski" - 23.01.2023 r.

23 stycznia 2023 roku w grupie III „Tygryski” odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz wesoły taniec w parach. Następnie wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

(Najlepiej oglądać film klikając na ikonę youtube)