Dzień Babci i Dziadka - gr. II "Kotki" - 26.01.2023 r.

W dniu 26 stycznia 2023 roku dzieci z gr. II "Kotki" wystąpiły na przedszkolnej scenie w repertuarze specjalnie przygotowanym na tę uroczystość. Wszystkich zebranych gości powitała pani dyrektor Anna Walczak, która złożyła im serdeczne życzenia z okazji tak wyjątkowego święta.

Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Dziadkowie bowiem to wielki skarb. Przedszkolaki dołożyły wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy. Były wierszyki, piosenki i tańce, a także życzenia składane babciom i dziadkom. Dziadkowie ze wzruszeniem przyglądali się scenkom przedstawianym przez ich najukochańsze wnuki.

Po części artystycznej wnuki wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na poczęstunek. Dziękujemy wszystkim dziadkom za obecność w tym wyjątkowym dniu oraz wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie pysznych ciast na poczęstunek dla Babci i Dziadka.

Kochane Babcie i Dziadkowie życzymy Wam pięknych chwil w życiu i abyście zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

(Najlepiej oglądać film klikając na ikonę youtube)