Zakręcona akcja dla Amelki Jedynak

KTÓRĄ MOŻESZ DOSTARCZYĆ

DO NASZEGO PRZEDSZKOLA.

ODKRĘCAJ - WRZUCAJ - POMAGAJ

OKAZUJE SIĘ, ŻE NAPRAWDĘ ŁATWO POMAGAĆ!

Wyrzucając zużytą butelkę pamiętajmy, by odkręcić z niej nakrętkę i wrzucić do oddzielnego pojemnika. Taki nawyk to ratunek dla środowiska naturalnego oraz dla osób, które potrzebują pomocy.

„Amelka jest cudownym, uśmiechniętym dzieckiem. Uzdolniona plastycznie, kocha zwierzęta, uwielbia jazdę konną. To nasze jedyne dziecko, które dotknęła choroba… Świat dla nas się zatrzymał, gdy usłyszeliśmy – NOWOTWÓR MÓZGU. Rozpacz, łzy, pękające z bólu serce. 12.05.2021 r. Amelkę bolała głowa i wymiotowała. Po wielu wcześniejszych konsultacjach została skierowana na rezonans i tam usłyszeliśmy diagnozę. Za Amelką jest już jedna operacja, jednak guz nie daje za wygraną i rośnie. Obecnie wprowadzona została chemioterapia. Ze względu na lokalizację guza Amelka może utracić wzrok. Nie wiemy co przyniesie jeszcze jutrzejszy dzień i z czym będziemy musieli się zmierzyć. Nasza wojowniczka dzielnie walczy, pomimo, że jej dziecięcy świat zmienił się w szpitalne sale. Walka trwa i musimy z niej wyjść zwycięsko. Ty również możesz pomóc Amelce, za każde wsparcie w procesie leczenia serdecznie dziękujemy”.

Pomóż Amelce pokonać raka, przekaż darowiznę na jej leczenie :-)

Tytuł przelewu: AMELIA JEDYNAK

www.rehabilitacjaopole.pl/darowizny  (płatność PayU przelew, BLIK, płatno ść kartą debetową lub kredytową)

przelew tradycyjny na nr konta: 34 1680 1235 0000 3000 1461 2426

Każde wsparcie jest na wagę złota!
AMELKA JEDYNAK WALCZY Z NOWOTWOREM MÓZGU!

www.rehabilitacjaopole.pl/amelka-walczy-z-guzem-mozgu/