"Pasowanie na Przedszkolaka" - gr. I "Promyki" - 9.02.2023r.

Dzień 9 lutego 2023 roku pozostanie na długo w pamięci dzieci 3- letnich z grupy I „Promyki”. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

Na uroczystość przybyły dzieci z całego przedszkola, rodzice oraz panie. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności - czego nauczyły się w przedszkolu. Były to piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej Pani Dyrektor za pomocą zaczarowanego lizaka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i upominek. Ponadto dzieci odbiły odcisk palca w kronice przedszkolnej. Po uroczystości udaliśmy się na poczęstunek i wspólne świętowanie.

(Najlepiej oglądać film klikając na ikonę youtube)