Mikołaj przybył do naszego przedszkola!

6 grudnia, jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każdy prezent od Niego dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty.

Najbardziej wyczekiwanym dniem w życiu każdego przedszkolaka, jest dzień przybycia Świętego Mikołaja. W dniu 6 grudnia 2021 r. do przedszkolaków z naszego przedszkola zawitał Święty Mikołaj.  We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Szczególne podziękowania ślemy na ręce Pana Romana Surdyka, który w szczególny sposób przyczynił się do wielkiej radości i uśmiechów na twarzach wszystkich dzieci.

Dziękujemy!!!!

Personel i Dzieci z Przedszkola Integracyjnego w Namysłowie

GALERIA: GR. I „TYGRYSKI”
GALERIA: GR. III „MYSZKI”