BO NAJLEPIEJ JEST Z RODZINĄ - występ w NOK

W dniu 25 maja 2023 roku z okazji Dnia Mamy i Taty nasze przedszkolaki przygotowały wspólny występ w Namysłowskim Osrodku Kultury, podczas którego zaprezentowały program artystyczny pod hasłem "Bo najlepiej jest z rodziną",  a mottem występu było "Mama, Tata najpiękniejsze słowa świata".

Przedszkolaki bardzo się starały, aby piosenką i wierszem podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Każda grupa przedszkolna zaprezentowała krótki program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, tańczyły oraz śpiewały piosenki. Każde takie wydarzenie dostarcza pięknych emocji i dzieciom i rodzicom. Dzień Mamy i Taty to święto, które wzrusza szczególnie. Nie ma chyba rodzica, który oglądając występy swojego dziecka, nie ociera łez szczęścia.