AKCJA "Miseczka dla pieseczka - podaj łapę człowieku"

W dniach 17 do 31 maja 2023 r. w naszej placowce odbyła się zbiórka karmy pod hasłem "Miseczka dla pieseczka - podaj łapę czŁowieku" dla Namysłowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Cztery Łapy.

W ptrzedszkolnej szatni stanął karton do którego wszyscy chętni mogli włożyć jedzenie dla bezdomniaków. Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci. Mogą mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że choć chwilowa poprawa warunków ma znaczenie. Dlatego dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję i pokazali dzieciom, że dzielenie się tym co mamy - to dobry nawyk. Dzięki zaangażowaniu rodziców i dzieci mogliśmy przekazać Paniom ze stowarzyszenia zapas karmy dla bezdomnych psiaków. DZIĘKUJEMY!