Dzień Dziecka 2023

W słoneczne, czwartkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.

W ramach propagowania założeń tego święta, wszystkie nasze przedszkolaki wspólnie uczestniczą w wesołych zabawach, przepełnionych radością i beztroską. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw muzyczno - ruchowych prowadzonych kolejno przez wszystkie nauczycielki. Dzieci z uśmiechami na buziach uczestniczyły w zabawach popularnych oraz zabawach tanecznych. A po wspólnych pląsach i tańcach, przyszedł czas na swobodne zabawy terenie ogródka. Każde dziecko, wedle swojego uznania i zainteresowania, mogło skorzystać z tego, co mu się spodobało. A popołudniu był też poczęstunek dla dzieci. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu paczkę słodkości oraz soczek.