POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA - GR. V "PIRACI"

To magiczny czas "Piraci" żegnali nas.

Z jednej strony czas smutny, bo dzieci rozstają się z przedszkolem. Miejscem, w którym wydarzyło się tak wiele w życiu każdego z nich. Z drugiej strony, czas radosny, bo dzieci uzyskały dojrzałość szkolną i z powodzeniem mogą wyruszyć w dalszą swoją drogę. Cieszy fakt, ze zostały w przedszkolu wyposażone w niezbędne umiejętności, tj.: wiedza, samodzielność, uspołecznienie. Wzorce pozytywnych postaw i współpracy, empatii, pomocy, zrozumienia, otwartości, twórczości, kreatywności i wiele innych.

To, co zostało wypracowane przez cały okres pobytu dzieci w przedszkolu przełożyło się na wspaniały występ "Piratów" w pożegnalnym przedstawieniu pt. "Żeglarska przygoda". W dniu 12 czerwca 2023 r. żegnały się ze społecznością przedszkolną: dziećmi z pozostałych grup oraz pracownikami pedagogicznymi, terapeutycznymi, obsługowymi i administracyjnymi. Dzieci podziękowały wszystkim z imienia za ich trud i wychowanie.

Natomiast następnego dnia (13 czerwca 2023 r.) "Piraci" zaprezentowali swoje umiejętności rodzicom. Był to bardzo wzruszający, z łezką w oku moment dla wszystkich, zarówno dzieci, rodziców i nauczycieli.

Życzymy dzieciom, aby ich dalsza droga była pełna sukcesów, tak jak ich ostatni występ w przedszkolu.

WYSTĘP DLA SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLNEJ

WYSTĘP DLA RODZICÓW