"Flash mob w naszym mieście" - taniec Jerusalema - gr. VI "Pszczółki"

W dniu 28 czerwca 2023 roku dzieci z gr. VI "Pszczółki" zaprosiły uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej "Nadzieja" do nauki i wspólnego tańca do piosenki "Jerusalema" w ramach Ogólnopolskiego Projektu "Let's dance".

Uczestnikami WTZ są osoby niepełnosprawne, a uczestnictwo w WTZ stwarza osobom niepełnosprawnym niezdolnym do podjęcia pracy możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej w zakresie pozyskania lub przywracania umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia.

Dzieci na początku spotkania przedstawiły się i zaśpiewały dwie piosenki, jedną o wakacjach, a drugą o dziecięcych marzeniach. Następnie pokazały ruchy taneczne do piosenki "Jerusalema" i kiedy okazało się, że są proste to zachęciło uczestników WTZ do wspólnego tańca :-) Pani Maria Karaban - kiierownik warsztatów, na koniec spotkania poczestowała uczestników tańca słodkościami i podziekowała za wspólną zabawę, która bardzo się wszystkim podobała. Zachęcamy do obejrzenia filmiku i zdjęć z tego spotkania.  Dziękujemy również za wspólną taneczną przygodę :-)