Pierwsze dni w przedszkolu - grupa Misie i Motylki

Pierwsze dni najmłodszych przedszkolaków to szczególny czas zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Trochę łez, niepewności, ale zdecydowanie więcej uśmiechu i ciekawości świata. Z każdym dniem dzieci stają się coraz bardziej samodzielne – wzajemnie się poznają, co sprawia, że ich zabawa jest radosna i pomysłowa. Pierwsze dni były intensywne i pełne wrażeń – wspólne spacery, pobyt na placu zabaw, zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe, a także nauka wierszyków i piosenek oraz poznawanie języka angielskiego. Było też krótkie spotkanie z Panem Kominiarzem, który sprawdzał naszą wętylację w salach grupowych (oczywiście jest sprawna, bo kręcił się wiatrzaczek). Gratulujemy dzielnym maluchom oraz równie dzielnym rodzicom. Na dowód, że w przedszkolu jest wspaniale kilka zdjęć w galerii.