"Zaczarowane kalosze" - teatr Arlekin w przedszkolu

W dniu 10 października 2023 roku w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów Teatru Arlekin, którzy przedstawili przedszkolakom teatrzyk pt. "Zaczarowane kalosze".

Była to bardzo ciekawa, a zarazem zabawna historia o chłopcu, który bardzo nieładnie się zachowywał w stosunku do swojej mamy i zwierząt. Chciał mieć psa, ale kiedy go już otrzymał, nie potrafił się nim zopiekować, zaniedbywał go. Podczas spotkania z Czarownicą ukradł jej zaczarowane kalosze, które sprawiły, że zmienił swoje zachowanie i postanowił być odpowiedzialnym chłopcem. Dzieci utwierdziły się kolejny raz w przekonaniu, że warto słuchać rodziców, być odpowiedzialnym za swoje zwierzątko i pomagać innym w potrzebie.

Przedszkolaki oglądały spektakl z zaciekawieniem, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami.