Pasowanie na Przedszkolaka - gr. I "Misie"

29 listopada 2023 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na Przedszkolaka dzieci z grupy I "Misie"

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce.

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pan Dyrektor, Anna Walczak dotykając ramienia kolorowym lizakiem przyjąła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Świeżo pasowani przedszkolacy pozostawili odcisk palca w kronice przedszkolnej i otrzymali dyplom oraz "miśkowe" baloniki. Była też słodka niespodzianka dla naszych "Misiów" - poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości "Pasowania na przedszkolaka".

Występ przedszkolaków bardzo podobał się zgromadzonej publiczności, o czym świadczyło skupienie i oklaski a na twarzach rodziców zadowolenie i dumę ze swoich małych pociech. Dla naszych maluszków zaczął się nowy rozdział w ich życiu. Życzymy im, aby przyniósł wiele ciekawych przeżyć, dużo radosnych chwil. Niech to będzie czas wspaniałych przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań i nowych doświadczeń.

Wychowawcy grupy:

Dorota Błaszkiewicz i Lidia Szołdra