Policjantki w przedszkolu

W dniu 25 września 2020 r. nasze przedszkole odwiedziły Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie. Z dziećmi funkcjonariuszki rozmawiały o bezpieczeństwie na drodze, podwórku, w domu, w czasie zabaw.  Przypomniały o potrzebie jazdy samochodem w specjalnych fotelikach lub na siedziskach.

Nie zabrakło pytań dotyczących pracy policjanta. Dodatkowo policjantki poinformowały przedszkolaków o obowiązku noszenia elementów odblaskowych, które poprawiają widoczność pieszych po zmroku. Oczywiście dzieci otrzymały od Pań policjantek takie wesołe odblaski.

Przedszkolaki podziękowały paniom w mundurze za wizytę i obiecały przestrzegać przepisów, o których dowiedziały się podczas dzisiejszego spotkania.