BAL KARNAWAŁOWY 2024

W karnawale same bale, więc w naszym przedszkolu również nie mogło być inaczej. W dniu 7 lutego 2024 roku odbył się szalony BAL KARNAWAŁOWY!

Fantastyczne stroje przygotowane przez rodziców, pyszne przekąski i przede wszystkim mnóstwo rozrywki. Ten dzień był wyczekiwany przez dzieci od dawna. Podczas zabawy dziewczynki przeobraziły się w księżniczki, kotki, myszki, wróżki, a chłopcy w policjantów, piratów i wiele innych postaci ze świata baśni.

Radosną zabawę podkreślały liczne konkursy i gry prowadzone przez certyfikowanych animatorów-artystów zespołu „Seledynek”. Dzieci w przepięknych strojach bawiły się przy popularnych piosenkach z dziecięcego repertuaru. Była też "wielka" niespodzianka w postaci Myszki Mini, która uatrakcyjniła wesołe tańce przedszkolaków.

Karnawałowa zabawa to forma aktywności, która zawsze sprawia dzieciom wiele radości, zapewniając niezapomniane chwile, które na długo pozostają w ich pamięci. Już za rok kolejny bal!

ZOBACZ:GALERIA ZDJĘĆ >>>