Dzień Babci i Dziadka - gr. I "Misie" - 31.01.2024 r.

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia.
Aby babcia i dziadunio w zdrowiu długo żyli.
Aby uśmiech mieli w każdej wolnej chwili.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. W dniu 31 stycznia 2024 roku dzieci zaprezentowały dla gości program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i tańców, a nawet był wspólny taniec z Babią i Dziadkiem :-). Popisy przedszkolaków można obejrzeć i podziwiać na zamieszczonym poniżej filmie. Na zakończenie występu dzieci wręczyły upominki swoim Babciom i Dziadkom. Goście nagrodzili maluszki wielkimi brawami. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta.

Następnie dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany przez Rodziców z tej okazji słodki poczęstunek. Babcie i Dziadkowie byli zachwyceni. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta.