„DZIEŃ CHŁOPAKA” – gr. II „Pszczółki”

W dniu 30 września "Pszczółki" wesoło obchodziły Dzień Chłopaka. Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

Głównym celem zabawy było uczenie nawiązywania bliskiego, serdecznego kontaktu w rówieśnikami, wytworzenie radosnej atmosfery w grupie oraz okazywanie życzliwości i koleżeństwa.

Dziewczynki jako dostojne Jury oceniało poszczególne konkurencje. Chłopcy wykazywali się umiejętnościami w poszczególnych konkurencjach: mister szybkiego liczenia, mister celnego oka, mister najbardziej rozkakany, rozstańczony mister oraz najbardziej wysportowany mister. Następnie dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły kolegom prezenty - krawaty "Super chłopaka", dyplomy oraz legitymację "Super chłopaka". Na koniec był poczęstunek i wspólne wesołe rozmowy :-)

Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.