Przedszkolny konkurs "MAM TALENT"

W dniu 5 marca 2024 roku w naszym przedszkolu odbył się po raz pierwszy konkurs pod hasłem "MAM TALENT", którego celem było rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów, umożliwienie prezentacji swoich pasji przed kolegami i koleżankami z przedszkola.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które chciały zaprezentować swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czyli swój talent. Do konkursu przystąpiło 8 uczestników z różnych grup. Każdy zaprezentował swój jedyny i niepowtarzalny talent.

Publiczność świetnie się bawiła, z zachwytem oglądała prezentowane talenty i nagradzała każdy występ gromkimi brawami.

Jury w składzie: Pani Dyrektor Anna Walczak - przewodnicząca, pedagog specjalny Pani Katarzyna Roemer - członek, psycholog Pani Jolanta Czarnecka - Kuka - członek, z uwagą przyglądały się wszystkim występom.

Dzieci wystąpiły w następujących kategoriach:

Piosenka

• Bruno Tyszkowski - piosenka "W układzie słonecznym"
  • Radek Marcinkiewicz - piosenka "Witajcie w naszej bajce"

Taniec

• Aleksandra Lewandowska - taniec do muzyki "Taniec z szarfami"
  • Tosia Kardaś - taniec do piosenki "Jestem twoją bajką" Sanah
  • Lidia Piłyp - taniec z balonikiem do piosenki My3 „Tęcza”

Kostka Rubika

• Michał Matłosz

Skecz

• Jan Maras

Recytacja wiersza

• Piotr Kuchczyński - wiersz "Deszczyk"

Jury miało trudny wybór… po naradzie ogłoszono werdykt:

KAŻDY JEST UTALENTOWANY W SWOJEJ DZIEDZINIE, W SWOJEJ DZIEDZINIE I TRUDNO BYŁO WYŁONIEĆ 1, 2 LUB 3 MIEJSCE W ZWIĄZKU Z TYM KAŻDEMU NALEŻY SIĘ NAGRODA!

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Publiczność świetnie się bawiła, z zachwytem oglądała prezentowane talenty i nagradzała każdy występ gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę i przygotowanie dzieci do występu.

Organizatorzy konkursu:

• Aleksandra Czuczwara