DZIEŃ KOTA - gr. V "Kotki"

W piątek 1.03.2024 grupa Kotki dostała zaproszenie od Zespołu Szkół Specjalnych w Namysłowie, aby wspólnie świętować Dzień Kota.

Na początku kotki przedstawiły się podając kłębek wełny do kociego przyjaciela. Potem śmiałe kotki pokonywały aleję przeszkód "Wlazł kot na płot". Czyniły to z niebywałym wdziękiem a nie było to łatwe zadanie. Zwinne koty naśladowały kocie ruchy, zabawy i zwyczaje w zabawie z obrazkiem. Potrafiły też bezbłędnie wskazać kocurka, który miauczy. Poznały ciekawostki z życia kotów. Odniosły wielki sukces w zgadywance "Kot w worku". Bawiły się znakomicie w "Uciekaj myszko do dziury".

Dziękujemy za zaproszenie i ciekawie spędzony czas, dyrekcji p. Ewie Sumińskiej, p. Ani Tomaszowskiej i p. Violi Szymkiewicz oraz dzieciom za wspólną zabawę.

W podziękowaniu za wspaniałe zajęcia i miłą atmosferę Kotki postanowiły przygotować pyszne czekoladowe babeczki, które zanieśliśmy do Zespołu Szkół Specjalnych i wręczyliśmy paniom, które przygotowały zajęcia. Panie były wzruszone.