Podsumowanie akcji "Wesprzyj psiaka lub kociaka"

W dniach od 16 do 29 lutego 2024 roku  trwała zbiórka wysokomięsnej karmy mokrej i suchej dla psów i kotów oraz zabawek, kocyków, smyczy, szelek, przysmaków, obroży oraz żwirków dla Namysłowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom CZTERY ŁAPY.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy dla podopiecznych w/w organizacji. Zbiórka miała również uświadomić przedszkolakom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc, i zwrócić uwagę na potrzeby Stowarzyszenia. Zebrane dary zostały przekazane do schroniska przez panią Asię w dniu 8 marca 2024 r.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Przedszkolakom i Rodzicom za aktywny udział w akcji i zachęcamy do świadomej i odpowiedzialnej adopcji. Mnóstwo kociaków i psiaków czeka na swoje domy!